HAKKIMIZDA

Faaliyetlerine 1975 yılında Samsun’da, Mehmet Maruf Baran tarafından kamu kurumları müteahhitlik hizmetleri ile başlayan Baran İnşaat,  öncelikle Karadeniz bölgesinde birçok ilde konutlar, iş merkezleri, oteller gibi birçok önemli resmi ve özel projeye imza atmış, sonrasında çalışmalarına İstanbul merkezli olarak devam etmiştir. 2007 yılından itibaren faaliyetlerine yeni nesil yönetim kadrosuyla devam eden Baran İnşaat, Murat Baran başkanlığında yeni projelerle her geçen gün daha kaliteli ve güvenli yaşam alanları inşaa etmeye devam etmektedir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Baran İnşaat, bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

  

MİSYON & VİZYONUMUZ

Gerek büyük gerekse orta ve küçük ölçekli her türlü projeye aynı kalite anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile titizlikle yaklaşan Baran İnşaat ekibi, üstlenmiş olduğu sorumluluk bilinciyle yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Baran İnşaat olarak kısa sürede birçok başarılı projeye imza atmış olmanın gururuyla “kalite”, “sorumluluk”, “korumacılık” ve “süreklilik” ilkeleri doğrultusunda doğru malzeme, teknik ekip ve işçilikle en üst seviyeye taşıyarak tamamladığımız projelerimizle sorumluluklarımızın her geçen gün daha da artığını bilerek doğru ve kalıcı işler yapmaya devam edeceğiz…    

 

Kartaltepe Mahallesi Necmettin Sadak Sokak No:1 Bakırköy-İSTANBUL

Hemen Ara E-mail

Baran İnşaat © Tüm hakları saklıdır. 2021

©
2024 Baran İnşaat © Tüm hakları saklıdır. 2021